۲ ایده بادکنکی برای تزیین جشن تولد

اگر دوست دارید یک جشن تولد خاطره‌انگیز برای کودک خود ترتیب دهید، می‌توانید از خلاقانه‌ترین ایده‌ها و با کم‌ترین هزینه برای این کار استفاده کنید. بادکنک‌ها یکی از پرمصرف‌ترین وسایل برای تزیین جشن تولدها هستند. در اینجا دو ایده داریم که می‌توانیم با استفاده از بادکنک‌ها، این بار به شکلی خلاقانه‌تر جشن تولد بچه‌ها را تزیین کنیم.

۱-بادکنک‌های بالنی

برای ساختن این ایده به بادکنک، تعدادی نِی، چسب نواری و یک جعبه کوچک مقوایی نیاز داریم. مطابق با تصویر، ابتدا سه یا چهار عدد نِی را با کمک چسب نواری به زیر بادکنک متصل کنید. سپس سرِ  دیگر نِی‌ها را به لبه‌های جعبه‌ مقواری بچسبانید. می‌توانید داخل جعبه را با بوشار ذرت یا تکه‌های میوه پر کنید.

۲-بادکنک‌های حیوانات

برای این ایده نیز به تعدادی بادکنک، مقواهای رنگی و چسب نواری نیاز داریم. متناسب با رنگ حیوانی که می‌خواهیم بسازیم، رنگ بادکنک را انتخاب کنیم. سپس فرم کلی بادکنک را به عنوان صورت حیوانات در نظر بگیریم و جزییات صورت آنها را از مقوا بُرش داده و با کمک چسب نواری به بادکنک متصل کنیم. مانند تصویر زیر.

همچنین برای ساخت بادکنک‌هایی به شکل اژدها می‌توانیم فرم بادکنک را به عنوان بدن و شکم دایناسور در نظر بگیریم و سپس جزییات را به آن متصل کنیم. مانند تصویر زیر.

                       

لینک کوتاه مطلب : https://ta6.ir/?p=11222
ممکن است شما دوست داشته باشید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.