همکاری با ما  فراخوان همکاری با سایت تاشش

  🔸️سایت تاشش به نشانی ta6.ir با مشورت جمعی از صاحب‌نظران حوزه کودک تلاش دارد در حد بضاعت، با رویکرد رشد همه جانبه، آگاهی های مفید و ضروری خانواده و مربیان را نسبت به کودکان زیر شش سال ارتقا ببخشد.

  بر این اساس، خبرنگاران، نویسندگان و علاقمندان حوزه کودک به منظور تولید و انتشار محتوای کاربردی و متناسب با دوره‌های سنی کودکان زیر شش سال می‌توانند با سایت تا شش همکاری کنند.

  🔹زمینه‌های همکاری با ta6.ir
  روان‌شناسی، بازی و سرگرمی، بهداشت و سلامت، تغذیه، مراقبت، کودکان دارای نیازهای ویژه و دانستنی‌های ضروری و کاربردی والدین و مربیان کودکان زیر شش سال

  🔹قالب‌های همکاری
  یادداشت، گزارش، گفتگو، مشاوره، قصه‌نویسی و قصه‌گویی، پادکست، فیلم کوتاه

  🔹شرایط همکاری
  _ ارسال رزومه و سوابق مختصر شامل؛ (نام و نام خانوادگی، رشته و مقطع تحصیلی، سابقه کار رسانه‌ای در حوزه مسایل کودک، تألیف و ترجمه، سابقه عضویت یا همکاری با انجمن‌های علمی مرتبط، شماره تلفن همراه) به نشانی info@ta6.ir

  ۲. حضور در جلسه (حضوری یا آنلاین) برای آشنایی با ویژگی‌ها و استانداردهای تولید محتوای مناسب سایت تاشش

  ۳. مطالب دریافتی نویسندگان پس از تأیید شورای علمی و بر اساس استانداردهای سایت، منتشر می شود و در ازای آن به نویسندگان حق التحریر پرداخت می نماید.

  ۴. مبنای نوشتن در تاشش، کاربردی و کوتاه نویسی است و میانگین ۵۰۰ کلمه برای یادداشت ها و ۷۰۰ تا هزار کلمه برای مصاحبه و گزارش در نظر گرفته شده است.
  اطلاعات بیشتر: ta6.ir